درباره ما

برای برقراری یک ارتباط حرفه ای نباید فرصت ها را از دست داد. این ارتباط تنها با تشخیص زمان مناسب، اطلاعات مناسب و ملاقات با افراد مناسب به موفقیت می رسد. نمایشگاه ها، رویداد ها و همایش ها همگی بستری مناسب برای برقراری یک ارتباط عالی و حرفه ای در سطح منطقه ای و جهانی هستند. کاربران این نوع ارتباطات بطور عمده تجار، صنعتگران، کار آفرینان، متخصصان محققان و هنرمندان هستند.
اکسپو ویزا مفتخر است که این بستر را را به کمک تیم حرفه ای خود برای شما فراهم کرده است. تیم مجرب اکسپوویزا همواره با پایش اطلاعات به روز از تمامی رویدادهای مهم در کشورهای هدف در سراسر جهان، مجموعه ای ارزشمند از اطلاعات را در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد و امکان تبادل و به اشتراک گذاری تجربیات ، عکس و دیدگاه ها را در وب سایت خود ایجاد کرده است . این خود بهترین فرصت برای انتخاب درست شماست.

اکسپو ویزا با استفاده از ابزارهای اختصاصی و مدیریتی ، این امکان را فراهم آورده که توجه بیشتری را صرف تمرکز بر روی رویدادهای بین المللی داشته که مستقیماً بر آگاهی های کاربران وب سایت بیافزاید.

وب سایت اکسپوویزا هر روز توسط افراد کثیری از هر صنف و حرفه ایی استفاده می شود تا تصمیم بگیرند که به کدام رویداد بروند و یا غرفه خود را جهت ارایه محصولات و تولیدات خود در کدام نمایشگاه برپا نمایند...

ما در قالب اکسپو ویزا این بستر را فراهم آوردیم که بین رویدادها و همایش های متعدد در شهرها و کشورهای مختلف جهان بتوانیم بهترین و ویژه ترین رویدادهای تجاری ، علمی ، هنری ، اجتماعی ، فرهنگی ، فنی و مهندسی را پوشش دهیم.

ما در اکسپو ویزا این کار را انجام می دهیم...
کمک به مردم برای کشف رویدادهای مورد علاقه خود...
ما معتقدیم که: «برای تحقق فرصتهای مناسب ، باید در زمان مناسب ، با کسب اطلاعات مناسب و ملاقات با افراد مناسب و در مکان مناسب باشیم» ما در اکسپوویزا وظیفه اصلی خود می‌دانیم که با ارائه مشاوره‌های جامع و خدمات مطلوب و همه جانبه ، موجبات حضـور هرچـه پـررنگ‌تـر بازدیـدکنندگان و غرفـه‌گـذاران را در معتبرترین نمایشـگاه‌ها و رویدادهای بین المللی داخلی و خارجی فراهم آوریم.
 
پخش ویدیو

اکسپو ویزا

با تعهد به خدمات رسانی بهينه در بازارهای داخلی و بين المللی، مجموعه نمايشگاهی و همايشی خود را در سطح جهانی عرضه و با بهره گيری از تسهيلات فنی پيشرفته و خدمات تخصصی طيفی وسيع از نمايشگاهها را پوشش می دهد. هدف اکسپوویزا تسهيل و توسعه صنعت نمايشگاهی کشور و ترويج تبادل و رقابت نمايشگاهی در محدوده اين صنعت است. اين شرکت با مديريت و برنامه ریزی تخصصی و حرفه ای بر آن است تا تجربه ای به ياد ماندنی برای مشتريان خود خلق کند و کارکنان ما متعهد به تامين نيازهای خاص هر يک از مشتريان هستند تا انتظارات آنها را برآورده و حتی فراتر از آن عمل کنند. موفقيت ما به توانايی مان در ارايه خدماتی با کيفيت بالا به مشتری و ايجاد فرصتهای تجاری برای شرکت های داخلی و خارجی بستگی دارد.